SILESIA Żywiec

O firmie Silesia

Dowiedz się więcej o nasze historii, misji oraz celu! Silesia Żywiec – Twój parner budowlany, niezmiennie od 30 lat! 

P.P.H.U. „Silesia” Sp. z o.o. powstała w 1992r jako spółka cywilna z inicjatywy Zdzisławy Czerwieniec oraz Kazimierza Talika w wydzierżawionych pomieszczeniach w Żywcu. W 1996r spółka została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością stając się jednocześnie właścicielem gruntu na którym prowadzona jest działalność do dnia dzisiejszego.

Silesa - skład budowlany z niezwykła historią!

Główną domeną spółki jest handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, wyrobami hutniczymi, kostką brukową ( od 2016r jest autoryzowanym punktem sprzedaży kostki brukowej firmy Libet), wyposażeniem wnętrz, szeroką gamą systemów ogrodzeniowych, stolarką okienną PCV oraz paliwami płynnymi. Prowadzona przez firmę stacja paliw oraz myjnia samochodowa, cieszy się ogólnym zaufaniem klientów. W 2007 roku powstał nowoczesny budynek biurowy, w którym na parterze mieści się przestronny dział obsługi klienta, natomiast na piętrze księgowość, kadry oraz zarząd firmy. Przedsiębiorstwo posiada własną bazę transportową w skład której wchodzą samochody o różnej ładowności w tym samochód samo-rozładowczy typu HDS. Ponadto posiada 4 magazyny oraz 2 zadaszone hale z suwnicą, w której magazynowane są wyroby hutnicze.

Firma to ludzie

Pomagamy spełniać Twoje marzenia!

Kadra Przedsiębiorstwa stanowi wysoko wyspecjalizowaną, zgraną grupę fachowców, co pozytywnie wpływa na obsługę klienta oraz jego zadowolenie. Głównymi klientami są zarówno wielkie jaki i małe firmy oraz klienci indywidualni z całego Podbeskidzia i nie tylko. Spółka „Silesia” jest prężnie działającą firmą, stale zwiększającą swój asortyment a zarazem udział w rynku województwa śląskiego. Wszystkie dotychczasowe sukcesy zawdzięczamy naszym klientom oraz prężnie działającej kadrze.

Nasi pracownicy to nasi najcenniejsi zasób. Dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i pasji jesteśmy w stanie dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, zapewniając im odpowiednie szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego, aby stale podnosić nasze kompetencje i sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wierzymy w wartość różnorodności i szanujemy indywidualność każdej osoby w naszej organizacji. Dążymy do stworzenia otwartego i inkludującego środowiska pracy, w którym każdy ma możliwość wyrażenia swoich pomysłów, zdobycia doświadczenia i osiągnięcia sukcesu. Współpraca, wzajemne wsparcie i zaufanie są fundamentem naszego zespołu.

Pomagamy spełniać Twoje marzenia: Nasze produkty i usługi mają na celu zaspokojenie Twoich potrzeb, kliencie!

Scroll to Top